#1 2011-02-09 23:07:38

Okame

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 14
Punktów :   

Walka

W walce biorą udział przynajmniej dwaj gracze, którzy wykonują swoje ruchy po sobie. Przedstawię to na przykładzie Gracza A i Gracza B

Gracz A:

Ekwipunek: noże do rzucania5x, bomba dymna1x
Element: ogień
Umiejętności:
Fala gorąca Koszt Chi: 800
Wybuchowe kolce Koszt Chi: 2500
Kula ognia  Koszt Chi: 1000
Chi: 10000

Gracz B

Ekwipunek: noże do rzucania3x, obosieczny miecz dwuręczny
Element: błyskawica
Umiejętności:
Elektryczny ptak Koszt Chi: 50 za sztukę
Elektryczne sidła Koszt Chi: 2000
Błyskawiczne tempo  Chi: 200 na turę
Błysk świetlny Koszt Chi: 500

Przeciwnicy stoją w odległości 20 metrów od siebie. Walczą na pustynnym terenie, jest tam pięć drzew stojących obok siebie. Walkę rozpoczyna Gracz A:

Wyjmuję dwa noże i rzucam nimi w ciebie. Następnie tworzę kulę ognia i wysyłam w twoją stronę. Walkę wygrałem ja ponieważ nie zdążysz uciec i zostaniesz spalony. Na koniec zaczynam tworzyć kolejną technikę. Chi 8200

Gracz B:

Haha... Używam techniki błyskawicznego tempa i uciekam w ostatniej chwili. Następnie wyjmuję nóż i rzucam w twoją stronę. Wykonuję technikę błysku świetlnego. Przegrałeś ponieważ nic nie widzisz i nie możesz uniknąć mojego kunaia. Chi 9300.

Gracz A:

Ty jeszcze żyjesz? Ale jesteś upierdliwy... Niestety ale nie trafiasz we mnie ponieważ użyłem fali gorąca, która stapia twój nóż i którą zacząłem tworzyć w poprzedniej turze. Wyjmuję bombę dymną i rzucam ci ją pod nogi. Nic nie widzisz. Teraz formuję Wybuchowe kolce i jest po tobie. Chi 5700.

Gracz B:

Yhm... Niestety ale nie trafiasz z powodu dymu który w okół mnie wytworzyłeś. Kolce przelatują obok.
Tworzę 5 elektrycznych ptaków po czym zaczynam tworzyć jeszcze dwie inne techniki. Chi 6550.

Gracz A:

Heh... aleś ty upierdliwy kolce które przeleciały obok ciebie wybuchają tuż za twoimi plecami. Dodatkowo Wysyłam w twoim kierunku dwie kule ognia. Giń. Chi 3700.

Gracz B:

Obrażenia od twoich wybuchów to tylko lekkie poparzenia drugiego stopnia. Lecą w ciebie elektryczne ptaki wytworzone w poprzedniej turze. Papa. Chi 6550.

Gracz A:

Wytwarzam falę gorąca i rozpraszam energię z twoich ptaków.  Wyjmuję dwa kunaje i rzucam w ciebie. Następnie wytwarzam kulę ognia i strzelam nią w ciebie. Chi 2700.

Gracz B:

Przykro mi ale to ty giniesz a dodatkowo nie tworzysz kuli ognia i nie rzucasz nożami. Wszystko przez elektryczne sidła które wytworzyłem dwie tury wcześniej. Następnie atakuje cię druga fala 10 elektrycznych  ptaków wytworzonych w tej samej turze co sidła. Chi 6550.

Jak widać by wygrać trzeba przede wszystkim umieć wykorzystywać swoje atuty jak i słabości przeciwnika.
Po każdej turze należy zapisywać stan Chi. Jednak najważniejszą rzeczą jest umieć wybrnąć z niewygodnej sytuacji i jeszcze zmienić ją na swoją korzyść. Powodzenia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.mse.pun.pl www.tef.pun.pl www.slayersfans.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl